etkinlikler

Saklı Kalmış Bir Hazine: Hadi Tamer Hayatı, Çalışmaları, Eserleri

Koç Üniversitesi Anadolu Medeniyetleri Araştırma Merkezi (Koç University's Research Center for Anatolian Civilizations - ANAMED)

Tarih : 02-11-2021 18:00 - 02-11-2021 20:00


ANAMED Kütüphanesi ve Tarih Vakfı ile ortaklaşa düzenlenen ANAMED Kütüphane Sohbetleri, 2 Kasım 2021 tarihinde Vildan Yarlıgaş (İstanbul Merkez ve Bölge Restorasyon ve Konservasyon Laboratuvarı Müdürü) ile devam ediyor. Bu ayki konuşmada Hadi Tamer'in hayatı, eserleri ve bilimsel koruma yaklaşımı ve Koç Üniversitesi Dijital Koleksiyonları'nda yer alan “Hadi Tamer Belgeler Koleksiyonu”  ele alınacaktır. Konuşmanın moderatörlüğünü Mustafa Ergül (Koç Üniversitesi Suna Kıraç Kütüphanesi) üstlenecek. Konuşmaya kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

ANAMED Library Talks, jointly organized with the ANAMED Library and the History Foundation is continuing with Vildan Yarlıgaş (Istanbul Central and Regional Restoration and Conservation Laboratory Directoron November 2, 2021. This month’s talk Hadi Tamer's life, work, and scientific conservation approach and his collection, “The Hadi Tamer Documents Collection”, which is now available on the Koç University Digital Collections, will be discussed within the scope of this talk. Mustafa Ergül (Koç University Suna Kıraç Library) will be the moderator of the talk. You click on the link below to register for the talk.

Kayıt linki / Registration link: https://bit.ly/3EgT6Oe